Про компанію

Stock Tex - це одна з провідних італійських оптово-торгівельних компаній, яка займається реалізацією високоякісних тканин і портьєр.

Починаючи з 1985 року нашим стратегічним завданням є постачання професіоналам світу моди і роздрібним магазинам одягу та фурнітури з усього світу високоякісних італійських тканин і портьєр. За більше ніж 30 років діяльності на ринку ми створили мережу партнерських зв’язків з провідними італійськими виробниками тканин і пропонуємо продукцію найвищої існуючої в світі якості за максимально прийнятною ціною.

Завдяки нашому складу, який знаходиться в Сассуоло (провінція Модена, Італія) і має площу 1300 кв. м., ми маємо можливість здійснювати поставки сотень різноманітних видів тканин домам моди, дизайнерам одягу, бутикам, а також роздрібним магазинам одягу і фурнітури. Крім того, у нас є можливість поставляти великі кількості тканин і портьєр у пансіони, школи, готелі, ресторани, а також корпоративним клієнтам, муніципалитетам и державним адміністраціям. Зв’яжіться з нами і ми з радістю вишлемо вам безкоштовно до 12 зразків (ви сплачуєте тільки вартість доставки) будь-якого товару з нашого онлайн-магазину.

Stock Tex: тканини і портьєри – це наша пристрасть

Comments are closed.