Оптовий продаж декоративної тканини

Якщо вас цікавлять високоякісні декоративні тканини за оптовою ціною, ви знайшли саме те, що шукали: Stock Tex – це італійська оптово-торгівельна компанія, що співпрацює з провідними виробниками тканин и постачає продукцію найвищої існуючої в світі якості за максимально прийнятною ціною.

Щоб ознайомитися з нашим широким асортиментом високоякісних тканин, натисніть на розміщені нижче зображення. Це перенаправить вас на наш онлайн-магазин. Сайт є доступним тільки на італійській мові, але тут можна вибрати ті тканини, які вам потрібні і пропонуються за оптовими цінами (в залежності від кількості товару, який ви купуєте).

якщо ви не знайшли те, що шукали, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти і ми з радістю вам допоможемо: на нашому складі в Сассуоло (провінція Модена, Італія) є в наявності сотні інших видів тканин, які не представлені в онлайн-магазині. В залежності від виду тканини і кількості товару, який ви купуєте, ми надішлемо вам нашу кращу цінову пропозицію. Ми також даємо можливість запросити до 12 зразків безкоштовно (ви сплачуєте тільки вартість доставки в свою країну).

Декоративні тканини

Скатертинне полотно

Гардинне полотно

Comments are closed.